Nasze rośliny

Z myślą o was

O każdą roślinę dbamy indywidualnie. Codziennie są sprawdzane pod każdym listkiem aby mieć pewność, że niczego im nie brakuje. Mają zapewnione odpowiednie warunki. Wilgotność, temperaturę i oświetlenie. Chcemy wam zapewnić wszystko co najlepsze.

Nasze zasady dotyczące wysyłki

Jak to działa

Rośliny pakujemy tak aby ograniczyć jak najbardziej jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, jednak i tych nie możemy do końca wykluczyć. Jeżeli cokolwiek was nie pokoi po otwarciu paczki prosimy o kontakt. Bo to wszystko co tworzymy w tym projekcie ma cieszyć. Rośliny dla swojego bezpieczeństwa będą wysyłane zatem na początku tygodnia (poniedziałek, wtorek, środa).

Zwroty produktów i inne problemy

Każda katastrofa jest do opanowania

Nam też się trafiają przykre niespodzianki ale staramy się by przez takie sytuacje nie walił się nam świat. Każdy problem z roślina po otwarciu paczki proszę zgłaszać a my postaramy sie zażegnać dany kryzys. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za waszą indywidualną opiekę nad roślinami ale chętnie służymy radą i pomocą.

Rośliny na promocji nie podlegają reklamacją. Rośliny takie mają delikatne uszkodzenia. Jednak mogę zapewnić, że są to rośliny zdrowe i po prostu wymagają odrobiny czasu by na nowo być w pełni doskonałe. Jeżeli zastanawia Cie jak wygląda dana roślina na promocji i dlaczego tam trafiła, pisz śmiało odpowiemy na każe pytanie.

Czym my w ogóle się kierujemy ?

Nasze zasady

Ten sklep traktuje jako osobisty projekt na życie. Mi samej osobiście pomogły rośliny w dobrym samopoczuciu i chcę się z wami tym podzielić. Strona cały czas się rozwija a na Instagramie możecie być ze mną na bieżąco. Jestem człowiekiem otwartym i zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam was Kochani gorąco.

603788721

1 Maja 50
44-325 Mszana