Świece sojowe

W tej kategorii spełniam marzenia związane ze stworzeniem naturalnego i bogatego w różnorodne zapachy wnętrza. Wszystko dzięki sojowym świecom, które od lat stanowią nieodłączny element domowych kreacji. Ich niewielki płomień zadba nie tylko o wystrój przestrzeni, ale też o nastrój właścicieli i gości. Oferowany asortyment wytwarzam z użyciem darów natury – a konkretnie soi. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy knot pali się czystym, bezdymnym płomieniem.

Wydajne i ręcznie wytwarzane świece sojowe

Ich największą zaletą jest nie tylko brak dymu, ale przede wszystkim długi czas spalania. Tego rodzaju świece palą się intensywnie, jednocześnie ciesząc Cię leniwie unoszącą się, naturalną wonią. Docenią je również osoby, dla których liczy się porządek, bo plamy od sojowego wosku łatwe są w usuwaniu.

Kolejną korzyścią jest fakt, że nie pozostawiają też trwałych zabrudzeń na ubraniach czy nieprzyjemnych dla oka śladów na meblach, które są ciężkie w czyszczeniu. Wszystkie moje ozdoby wykonuje ręcznie, a otrzymany wosk przelewam do różnego rodzaju glinianych lub szklanych naczyń, które wzbogacam zielonymi dodatkami.

Aromatyczne i ozdobne świece z soi

Nadają się na zimę, wiosnę oraz pozostałe pory roku! Wszystko dzięki olejkom eterycznym z cynamonu, lawendy i wielu innych naturalnych składników, które mogą przypominać Ci o wiośnie, kiedy za oknem pada śnieg. Ponadto każdy pojemnik ozdabiam suszonymi kwiatami oraz ziołami, które jeszcze bardziej potęgują doznania zapachowe. Chcesz oczarowywać swoich gości zapachem lasu? A może szukasz woni, która uprzyjemni Twój odpoczynek? Nie ma problemu.

Zielona i pachnąca przestrzeń

Wyobraź sobie wszystkie domowe czynności wykonywane w otoczeniu symfonii naturalnych aromatów. Dzięki moim ręcznie robionym świecom udowadniam, że nawet niewielkie ozdoby mogą całkowicie odmienić klimat wnętrza. W razie potrzeby wykonam je również na zamówienie - dzięki mojej pasji, nie jest to dla mnie problem. A warto, jeśli zależy Ci na indywidualnym produkcie, który podkreśli Twój styl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Świeca sojowa Na Miłość

  30,00 

  Świeca sojowa Na Miłość powstała z intencją właśnie miłości. Znajdziemy w niej kwarc różowy znany z przyciągania miłości nie tylko drugiej osoby ale też miłości samej do siebie i otoczenia. Zapach to mieszanka olejków eterycznych z lawendy i wanilii. Paląc taka świece robimy sobie przy okazji aromaterapię.

 • Świeca sojowa DOBROBYT

  50,00 

  Świeca sojowa DOBROBYT to świeca stworzona z intencją przyniesienia większego dobrobytu materialnego. Znajdziemy w niej zapach olejku eterycznego z goździków, które mają właśnie przynosić nam pieniądze ale również nutę olejku z paczuli by zapach był niepowtarzalny. Dodałam do niej oczywiście kamienie naturalne cytryn odpowiedzialny za bogactwo. Taki kamień możemy schować następnie do portfela by przyciągał do nas niezliczone ilości pieniędzy. Jest również fluoryt wyostrzający nasza intuicję by prowadzić dobre inwestycje.
  Świeca ma dwa knoty.

 • Świeca sojowa AMETYSTOWY UROK

  90,00 

  Duża świeca sojowa z dwoma knotami. Znajdziemy w niej olejki eteryczne z paczuli i goździków. Olejek eteryczny z paczuli pobudza naszą namiętna miłość zaś goździki odpowiadają za naszą romantyczna, duchową miłość do drugiej osoby. Paląc świecę robimy przy okazji aromaterapię. Dodatkowo znajdziemy w niej kamień naturalny ametyst. Ma on działanie uspakajające i oczyszczające z negatywnej energii. Idealnie się nadaje do biura albo do miejsc gdzie przebywa wiele osób jak i do sypialni. Ukoi nasz stres i zapewni spokojny sen. Swoje pozytywne zastosowanie znajdzie u osób na wysokich stanowiskach.

 • Świeca sojowa Czar Zimy

  23,00 

  No i są! Świece sojowe Czar Zimy. A co w nich znajdziemy ? Głównie olejek eteryczny cynamonowy, który nie tylko sprawi, że zagości u nas nastrój zimy ale również dobrze na nas wpłynie. Dzięki różnym metodom aromaterapeutycznym, olejek cynamonowy może korzystnie oddziaływać nie tylko na nasze ciało i zmysły, ale też w znacznym stopniu poprawiać nasze samopoczucie. Wszystko dzięki obecności wspomnianego już wcześniej aldehydu cynamonowego, który wykazuje silne działanie antyseptyczne (przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze). Świece są sojowe i przyozdobione suszonymi ziołami i kwiatami przez co każda jest wyjątkowa i nie powtarzalna!

 • Świeca Sojowa Energia

  23,00 

  Świece są zrobione z wosku sojowego. Do ich produkcji używam tylko olejków eterycznych, dzięki czemu nie tylko ładnie pachną ale mają właściwości zdrowotne. W świecach o nazwie Energia wyczujemy woń cytrusową, orzeźwiającą nas i dodającą nam pozytywnej energii.  Każda świeczka jest robiona ręcznie z pasji co oznacza, że nie znajdziesz drugiej takiej. Przyozdobiona jest suszonymi kwiatami i ziołami.

 • Świeca sojowa Leśny Duch

  23,00 

  Leśny Duch ma dla nas to co najlepsze w jałowcu. Oczyszcza z bakterii i grzybów powietrze. W moich świecach sojowych nie ma zwykłych olejków zapachowych co nie oznacza, że nie pachną. Ja postanowiłam stworzyć je z olejków eterycznych, dzięki którym przy spalaniu wydzielają się dla nas zdrowotne substancje. Już w dawnych czasach ludzie korzystali z drogocennych właściwości jałowca ustawiając jego gałązki przy łóżku chorego. Dziś dzięki badaniom wiemy dlaczego. Okazuje się, że w miejscu gdzie damy jego gałązki jest znacznie mniejsza ilość bakterii, wirusów i grzybów w powietrzu. Świece są wykonane z wosku sojowego, doniczek glinianych oraz suszonych kwiatów i ziół. Każda świeczka jest inna i oryginalna. Jest specjalnie stworzona z miłością i pozytywną energią.

 • Świeca sojowa Morfeusz

  23,00 

  Świeca sojowa w której zastąpiłam olejki zapachowe olejkami eterycznymi. Dlaczego? Aby przy paleniu takiej świeczki mieć więcej pożytku niż tylko łądną dekoracje. Uwalniające się olejki eteryczne wpływają zdrowotnie na nasz organizm. Główny zapach to nutka lawendy, która działa na nas uspakajająco oraz olejek cedrowy. Świeca jest przyozdobiona suszonymi kwiatami i ziłami. A czy wiesz, że płomień świecy redukuje poziom stresu w naszym organizmie?

  Świeczka Morfeusz ma nas w sobie na nowo rozkochać. Pomyślmy zatem paląc ją o sobie, za co siebie kochamy, co w sobie lubimy.