Kwiatowa biżuteria

Ta kategoria produktów w naszym sklepie powstała z miłości do natury. Często zastanawiamy się, jak zatrzymać czas, żeby móc cieszyć się daną chwilą dłużej. I choć realnie nie jesteśmy w stanie tego zrobić, niektóre rzeczy możemy poniekąd zakląć w miejscu. Nasza kwiatowa biżuteria to ręcznie robione ozdoby, w których znajdą Państwo letnie rośliny w pełnym rozkwicie, fragmenty morza i wiele, wiele więcej,

Czym się inspirujemy podczas tworzenia?

Nasza biżuteria kwiatowa powstaje na podstawie różnorodnych motywów. Chcemy, żeby nasze wyroby wyglądały oryginalnie – tak, aby przyciągały wzrok i były jedyne w swoim rodzaju. Czerpiemy więc przede wszystkim z bogatej roślinności, np. chabrów oraz bratków. Co więcej, pozwalamy sobie na wprowadzanie elementów i symboli pochodzących z różnych legend. Dlatego wśród naszyjników znajdziesz chociażby postać smoka.

Więcej niż jeden kształt, wzór i kolor

Wyjątkowość naszej biżuterii kwiatowej nie kończy się na inspiracjach. Kształty wyrobów potrafią być naprawdę różne: od niedużych, okrągłych form, poprzez kwadraty, aż do tych naprawdę sporych łezek. Dzięki temu nasi Klienci bez problemu mogą dopasować je do różnego typu stylizacji i dekoltów. Podobnie jest w przypadku wzorów. Części metalowe, np. z miedzi, mogą wyglądać jak plecionki albo być całkowicie gładką ramą dla kamienia lub żywicy.

Jakich surowców używamy?

Obecnie znaczną większość stanowi biżuteria kwiatowa powstała z żywicy, w której ozdobne części roślin, dekoracyjne kamyczki i błyszczące elementy. Jednak oprócz nich, w naszym asortymencie znajdziesz również kamienie naturalne, takie jak kwarc różowy lub sztuczne perełki w różnych kolorach. Pozostałe części wyrobów powstają z metali takich jak miedź.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą wciąż poszerzamy nowe artykuły. Wszystkie powstają z myślą o osobach, które szukają nietypowych form oraz unikatowych projektów. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą stanowić estetyczny dodatek do ubioru, niezależnie od okazji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14